• Кондиціонер Creightons Frizz no more

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1057957 Закінчився
99,95 грн
Купити
  • 250 мл
Creightons - професійний догляд для Вашого волосся. Особлива формула засобу із натуральними компонентами дбайливо доглядає, насичує життям із середини кожну волосинку. Кондиціонер для кучерявого волосся - професійна турбота для Вашого волосся. Інтенсивно зволожує волосся від коренів до самих кінчиків роблячи його м'яким, зміцнює і відновлює ламке пошкоджене волосся. Creightons - світовий досвід професіоналів для Вашої впевненості та вражаючого блиску. Країна-виробник: Великобританія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
3 квітня, 2017
Кондиционер ухаживает за волосами профессионально: непослушные волосы легко поддаются укладке,не отягощает волосы, легко смывается
3 квітня, 2017
Хороший кондиционер и цена средняя. Яркая упаковка красуется на полке. Волосы не пушатся, не жирнит
3 березня, 2017
Кондиционер хорошо подошел для непослушных волос, сделал их гладкими, упругими и шелковистыми