• Кондиціонер Diplona Для Фарбованого та Світлого Волосся

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 861075 Закінчився
120,00 грн
  • 600 мл
Стать:
Вирішення проблем волосся:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Кондиціонер Your Color Дбайливий догляд для фарбованого і світлого волосся. Diplona Professional ідеально відповідає потребам пошкодженого волосся, які зазнали фарбування, мелерування або знебарвлення. Засіб дозволяє зберегти природний колір волосся надовго. Без спеціального догляду фарбоване волосся виглядає тьмяним і швидко втрачає колір. Diplona Professional пропонує рішення - догляд кондиціонера, в основі якого унікальна формула з вітамінним комплексом і УФ-фільтрами, що захищає фарбоване волосся від втрати кольору. Засіб дарує волоссю красивий і блискучий зовнішній вигляд. Професійний засіб ідеально підходить для волосся середньої довжини і надає йому блиск. Результат: кондиціонер Your Color Дбайливий догляд для фарбованого і світлого волосся Diplona Professional робить волосся м'якими, слухняними, надовго зберігає відчуття свіжості і чистоти волосся, допомагає підтримувати потрібний відтінок волосся.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
3 березня, 2017
После использования кондиционера волосы мягкие, эластичные, легко расчесываются и не путаются, рекомендую
22 лютого, 2017
Волосы мягкие, не путаются. Для такой цены качество вполне устраивает