• Кондиціонер Echosline С2 для кучерявого та сухого волосся

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 100 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 752330 Закінчився
198,00 грн
  • 1 л
Стать:
Вирішення проблем волосся:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Волосся неслухняне, жорстке та складно розчісується? У бренду Echosline є засіб для рішення такої проблеми! Серія засобів для догляду кучерявого та сухого волосся дозволить відчути істинне задоволення від Вашого образу, адже ніщо так не прикрашає жінку як доглянуті хвилі здорового волосся. Серія С2 підійде для жінок, які мають сухе або кучеряве волосся. Тому пряме призначення кондиціонера Echosline C2 - зволоження. До складу включені молочні та пшеничні протеїни, які глибоко живлять волосся та насичують його живильними компонентами. Рекомендації щодо застосування: після застосування шампуню та просушення волосся рушником, дбайливо нанесіть кондиціонер на кожне пасмо, уникаючи потрапляння на корінь. Потримайте не більше 2 хвилин та ретельно змийте. Країна-виробник: Італія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
6 квітня, 2017
После использования кондиционера волосы становятся мягче и хорошо расчесываются. Мне нравится.
30 березня, 2017
Мне кондиционер подходит. Волосы блестящие и шелковистые, легко расчесываются.
14 березня, 2017
Хороший шампунь, волосы легко расчесываются с ним , придаёт блеск и шелковистость!)
3 березня, 2017
Использовала вместе с шампунем этой фирмы для кучерявых волос. После кондиционера волосы легко расчесываются и не путаются
22 лютого, 2017
Хороший кондиционер, волосы с ним оживают!