• Фарба для брів та вій Titania чорна

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1099495 Закінчився
177,00 грн
Купити
  • 10 мл
Фарба для брів та вій Titania зробіть ваші вії та брови центром уваги. Навіть без макіяжу, ваші очі будуть виразніше в будь-якій ситуації: протягом дня, під час занять спортом або на відпочинку. Увага! Містить нітрат срібла. Промити очі негайно, якщо продукт потрапив до очей. Дотримуйтесь інструкції. Знімати контактні лінзи перед використанням. Одягти рукавички. Зберігати в прохолодному темному місці. Країна-виробник: Німеччина.
Склад розчину: вода, лимонна кислота, 1,2,4-трігідроксібензол, олет сульфат натрію, лаурет сульфат натрію, лайрет-8 сульфат натрію, лаурет-8 сульфат магнію, олет сульфат магнію, гідролізований пшеничний протеїн, бікарбонат натрію, сульфат натрію, бензоат натрію. Склад фарби: вода, нітрат срібла, акрилат/С10-30 алкил акрилатним кросполімер, гідроксіпропілтрімоніум гідролізований пшеничним протеїн, гідроокис амонію, фенокі-етанол.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
11 липня, 2017
Брала красить брови и ресницы, чтобы летом не пользоваться косметикой. Краска стойкая, держится долго и главное не нужно беспокоится, что в жару или в воде тушь размажется.
4 липня, 2017
Купувала, насамперед, для фарбування вій. Ношу контактні лінзи і буває, що очі подразнені, а від туші червоніють. Цей набір допоміг бути завжди гарною, без туші. Вії були чорними приблизно місяць