• Стійка крем-фарба для волосся Gloss&Style

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 976274 Закінчився
14,95 грн
0
Стійка крем-фарба для волосся Gloss&Style забезпечує ефективне зафарбовування сивини, стійкий та насичений колір, шовковисте та м'яке волосся після фарбування. Не фарбує шкіру голови. Спосіб застосування: змішайте стійку крем-фарбу з кремом-окислювачем. Первинне фарбування: нанести отриману суміш на волосся, починаючи з коренів, потім розподілити по всій довжині волосся. Повторне фарбування: нанесіть на прикореневу зону, тримайте на волоссі половину необхідного часу, потім розподіліть по довжині волосся. Більш детальну інформацію щодо застосування дивіться в інструкції та суворо дотримуйтесь зазначених правил. Склад: Вода, Цетеаріловий Спирт, Пропілен Гліколь, Гліцеріл Стеарат, Олеїнова Кислота, Тридецет-2 Карбоксамід МЕА, Амонію Гідроксид, Етоксідігліколь, Бегенамідопропіл Диметиламін, ПЕГ-100 Стеарат, Олеіловый Спирт, Цетеарет-20, Натрію Метабісулфіт, Натрій Лаурет Сульфат, Полікватерніум-7, BГT, Парфумерна Композиція, Натрію Ізоаскорбат, Дінатрій ЕДТА, Аскорбінова Кислота, Реп'яхова Олія, Олія Насіння Льону, Обліпихова Олія. Може містити (+/- п-Фенілендіамін, п-Амінофенол, 4-Аміно-2-Гідроксітолуол, 1-Гідроксіетил-4,5-Діаміно Піразол Сульфат, м-Амінофенол, Резорцинол, 4-Аміно-м-Крезол, 2-Метилрезорцинол, N,N-біс(2-Гідроксіетил)-п-Фенілендіамін Сульфат, 5-Аміно-6-Хлор-о-Крезол, Феніл Метил Піразолон, 1-Нафтол, 2-Аміно-3-Гідроксіпіридин, 1,5-Нафталендіол, 2,6-Дигідроксіетиламінотолуол, Тетраамінопіримидин Сульфат). Країна-виробник: Україна.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
13 вересня, 2017
Краска стойкая, хорошо закрашивает седину. После использования бальзама, который идет в комплекте, волос становится мягким и шелковистым.
22 серпня, 2017
Бюджетная краска,никаких сверхтребований к ней быть не может,но очень пересушила волосы,даже бальзам не смягчил
21 серпня, 2017
Хорошая бюджетная краска. Цвет стойкий. Тоже берем маме. По ее наблюдениям, структура волос не ухудшилась. Все нравится.
19 серпня, 2017
Очень плохое качество. Никому не рекомендую, портит очень волосы((
6 серпня, 2017
Змушена була перейти на дешеві фарби. Ця фарба нічим не гірша за дорогі. Сивину зафарбовує, витримує півтора місяця щоденного миття, можна змішувати різні відтінки. Волосся не псує.