• Стійка крем-фарба для волосся з потрійним захистом Excellence Crème

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 100 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 927463 Закінчився
89,00 грн
0
Стійка крем-фарба з потрійним захистом піклується про волосся протягом трьох етапів: до, під час і після фарбування. Захисна сироватка з керамідами захищає і пом'якшує волосся перед фарбуванням. Крем-фарба з про-кератином захищає і відновлює волосся під час фарбування. Бальзам після фарбування надовго захищає волосся і робить його шовковистим. Волосся виглядають сильними і відновленими.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
26 серпня, 2017
Очень качественная краска! Седину закрашивает полностью, цвет насыщенный, волос не сушит, после покраски волос блестит. Мне очень нравится!
17 серпня, 2017
Для самостоятельного применения лучшая краска, даже в сравнении с профессиональными. Результат окрашивания без "сюрпризов", очень естественные оттенки, даже когда пигмент вымывается.
17 серпня, 2017
Фарба досить гарна та справляє приємні вражені. Легка в застосуванні відрізняється підвищеною стійкістю.
30 липня, 2017
Хорошее качество краски, волосы красиво, естественно выглядят после ее применения.
21 липня, 2017
Дуже стійка фарба користуюсь вже тривалий час.