• Тонуючий спрей для волосся Magic Retouch

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1066210 Закінчився
99,00 грн
0
Стать:
Цільова аудиторія:
Тонуючий спрей для миттєвого маскування сивих коренів, що діє лише за 3 секунди! Тимчасове покриття сивини - змивається шампунем. Адаптується до кольору волосся. Спосіб застосування: перед застосуванням добре збовтайте. Тримайте балон вертикально,наносьте на сухе волосся. Тримайте балон на відстані приблизно 10 см від волосся та розпиліть на корені невелику кількість засобу. Склад: isobutane, ethyl trisiloxane, cl 77499 / iron oxides, trimethylsiloxysiucate triethoxycaprylylsilane, methyl trimethicone, (f.i.l. c179938/1). Увага -надзвичайно легкозаймистий аерозоль! Зберігати подалі від джерел тепла, нагрітих поверхонь, іскріння, відкритого вогню та інших джерел займання. Не палити при використанні. Не розпилювати на відкрите полум'я та інші джерела займання. Не протикати і не спалювати балон, навіть після використання. Оберігати від прямих сонячних променів. Не нагрівати вище 50°С. Зберігати в місцях, недосяжних для дітей. Уникати розпилювання в очі та/чи на подразнену шкіру, навмисно не вдихати. Використовувати лише за призначенням. Не використовувати у погано провітрюваному приміщенні. Країна-виробник: Великобританія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
4 серпня, 2017
Пользуюсь иногда для тонирования, особенно когда отростают корни. жаль держится не долго, а цвет всегда получается хороший
25 червня, 2017
Этот спрей - "скорая помощь" для отросших корней. Он спасает, когда нужно быстро привести себя в порядок.
3 червня, 2017
Спрей мені подобається, легкий у застосуванні.Він як палочка-виручалочка, швидко і якісно зафарбовує відрозше волосся.Але його дуже мало і він швидко використовується.
16 травня, 2017
Классное средство, просто незаменимо в отпуске. У меня волосы темные, седина быстро отрастает и закрашивать краской, что было несколько неудобно. Цена кусючая, но средство очень экономное.
8 травня, 2017
товар хороший, незаменимый я бы сказала, но дороговато (маленькое количество средства), пользуюсь самым светлым оттенком