• Засіб для освітлення волосся Gloss & Style

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 971605 Закінчився
21,50 грн
  • 30 г
Засіб для освітлення волосся Gloss & Style дозволяє надати волоссю блискучий білий колір без ефекту "жовтизни". Засіб дає можливість отримати бажану ступінь делікатного освітлення волосся від 3 до7 тонів. Перед освітленням волосся уважно прочитайте інструкцію щодо застосвання продукту та суворо дотримуйтесь правил, зазначених в інструкції. Освітлювати волосся рекомендується не раніше ніж через 2 дні після миття голови і 7 днів після хімічної завивки. Запобігати попаданню засобу в очі. При потраплянні засобу в очі промити їх водою. Зберігати в недоступному для дітей місці, при температурі не вищє 20 ° С і вологості не більше 80%. Оберігати від попадання прямих сонячних променів. Склад: калію персульфат, натрію метасилікат, амонію персульфат, натрію персульфат, магній вуглекислий основний, натрію стеарат, вазелінове масло, діамонію фосфат, гуарова камедь, крохмаль кукурудзяний, натрію лауріл сульфат, кремнію діоксид, циклопентасілоксан, тетранатрію ЕДТА, полікватерніум-6, парфумерна композиція, CI 77007, олія ромашки аптечної. Країна-виробник: Україна.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
28 вересня, 2017
Засіб для висвітлення волося розчарував))))
31 серпня, 2017
Добре вибілює та висвітлює волосся, брала мобі для омбре, результат сподобався.
13 липня, 2017
Волосы осветляет,для мелирования подойдет...
19 червня, 2017
Дуже сушить волося)))
1 квітня, 2017
Желтизны не дает, но очень сильно пересушивает волосы. Не рекомендую.