• Аргінін з комплексом амінокислот Лінія Handmade Косметичний засіб

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 992017 Закінчився
25,50 грн
Купити
  • 5 мл
Стать:
Вирішення проблем волосся:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Аргінін з комплексом амінокислот покращує кровопостачання волосяних цибулин, сприяє зміцненню структури волосся, заповнює пошкоджені ділянки і відновлює цілісність волосяного стрижня, поповнює нестачу амінокислот. Сприяє стимуляції росту волосся, запобігає їх випадання. Спосіб застосуванння: додати кількість засобу, вказану в інструкції, в Ваш шампунь або бальзам. Склад: Hydrolyzed Collagen, Propylene Glycol. Країна-виробник: Україна.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
25 вересня, 2017
Аргинин - аминокислота, которая встраивается в поврежденную кутикуоу волос и улучшает их структуру. Усиливает действие масок (думаю, что в масках и бальзамах более эффективно, чем в шампунях).
12 квітня, 2017
Очень рекомендую добавлять в шампунь или бальзам. При регулярном использовании уже через месяц виден результат. Хороший эффект дает маска с добавлением аргинина (наносить раз в неделю на 20 минут).
5 березня, 2017
покращує кровопостачання волосяних цибулин, сприяє зміцненню структури волосся
28 лютого, 2017
Чудо засіб. Пришвидшує ріст волося, результат помітний через тиждень
26 лютого, 2017
Привіт. Спробувала влити аргенин в шампунь, яким користуюсь. Через певний час волосся перестало випадати. А через місяць користування навіть мій перукар сказала , що коси стали не такі тонкі та ламкі.