• Експрес-кондиціонер Elseve Експерт кольору

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 100 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1066294 Закінчився
89,00 грн
Купити
  • 200 мл
Стать:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Фарбоване волосся схильне швидко втрачати колір, тьмяніти і ставати сухим. Воно плутається, стаює неслухняними і практично не піддається укладанню. Що якщо ви змогли б зберегти блиск, гладкість і доглянутий вигляд фарбованого волосся надовго? Перший захисний експрес-кондиціонер для пофарбованого і волосся, формула якого збагачена ламінуючим еліксиром з маслом льону і сироваткою. Захищає фарбоване волосся від агресивних зовнішніх впливів. Забезпечує гладкість і захист.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
20 серпня, 2017
Эффект ухоженных волос быстро пропадает. Немного жирнит волосы.
6 березня, 2017
Цвет держится дольше обычного,расчесываются легко и укладываются легче.
6 березня, 2017
Цвет держится дольше обычного,расчесываются легко и укладываются легче.
2 березня, 2017
Никакой. Волосы как не мытые стали, вообще не понятно что он делает
22 лютого, 2017
Отличная альтернатива спрею Бонакур, который очень поднялся в цене. Эльсев отлично увлажняет и разглаживает волосы, придает мерцающий блеск, облегчает расчесывание, удерживает цвет краски.