• Колаген для шампуню Handmade

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 859899 Закінчився
25,50 грн
  • 5 мл
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Сприяє омолодженню волосся, відновлюючи його основу, забезпечує міцність і пружність волосся, наповнює волосся вологою і перешкоджає її втраті, збільшує товщину і еластичність волосся. Волосся втрачає жирний блиск і виглядає здоровим, колаген створює захисний шар на поверхні волосся, огортаючи його по всій довжині, запобігає вимивання кератину з його структури. Надає чудовий блиск, позбавляє волосся від пересушення. Рекомендовано використовувати для шампунь-бази.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
2 вересня, 2017
Хорошая штука, но я использую ее по-своему: добавляю в смесь для окрашивания волос около 10 капель. Защищает волосы от разрушения при окраске, добавляет блеск и эластичность.
4 серпня, 2017
Улучшает структуру волос уже после нескольких применений. Рекомендую.
15 липня, 2017
Добавляю в шампунь - результат супер! Волосы мягкие и шелковистые, увлажненные и ухоженные.
11 червня, 2017
Хорошее средство, волосы становятся живыми и блестящими.
24 травня, 2017
досить непоганий шампунь, можна купляти.