• Кондиціонер Echosline C1 для пошкодженого волосся

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 100 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 798040 Закінчився
9,95 грн
Купити
  • 15 мл
Стать:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Кондиціонер Echosline входить в спеціальну серію для волосся, стан якого погіршився після фарбування. Завдяки своєму інноваційному складу, засіб проводить повну терапію, повертає волоссю втрачену енергію. Компоненти цього косметичного продукту проникають в сам стержень волосся, відновлюють його структуру і створюють захисний бар'єр. Кондиціонер не дозволяє вимиватися пігменту і зберігає насичений відтінок кольору. Спосіб застосування: нанести засіб на вимите волосся, розподілити від кінчиків до коренів, втираючи в кондиціонер в шкіру голови. Через кілька хвилин промити волосся водою. Щоб досягти максимального ефекту, рівномірно розподілити засіб на всю довжину волосся і укласти звичним способом без змивання бальзаму. Країна-виробник: Італія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?