• Лосьйон для волосся Giardini Di Bellezza Проти випадіння

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1096107 Закінчився
129,00 грн
Купити
Watsons Club: спеціальна ціна!: Спеціальна ціна
96,75 грн     129,00 грн
  • 150 мл
Стать:
Вирішення проблем волосся:
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Лосьйон для волосся Активатор росту від Giardini Di Bellezza - здоров'я та сила для вашиого волосся. Екстракт софори, що входить до складу лосьйону, володіє високими регенеруючими і антиоксидантними властивостями. Він не тільки регулює діяльність сальних залоз, але й прекрасно живить шкіру голови, запобігає випаданню волосся, сприяючи його інтенсивному росту і зміцненню. Завдяки вмісту в складі компонента кипариса лосьйон ефективний для нормалізації жирності шкірних покривів голови, паралельно стимулюючи ріст волосся, попереджаючи лупу і зміцнюючи структуру волосся. Країна-виробник: Італія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?