• Реп'яхова олія Elfa Pharm Forte

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 100 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 454746 Закінчився
46,00 грн
Купити
  • 100 мл
Реп'яхова олія проти випадіння волосся з активатором росту та комплексом Bh Intensive+. Рекомендується при випаданні волосся, для прискорення росту волосся, при облисінні, при лупи, сухості і свербінні шкіри голови, для відновлення слабкої і пошкодженої структури волосся, при истончении волосся, втрати їх блиску, крихкості, розщепленні на кінцях. Реп'яхова олія - унікальний комплекс природних біологічно-активних речовин (ліпіди, стерини, ефірні і жирні олії, мінеральні солі, вітаміни, інулін) блокує дію ферментів, що викликають випадання волосся, сприяє посиленню кровопостачання і живлення волосяних фолікул. Лікувальні компоненти реп'яхової олії усувають лупу, покращують стан шкіри голови при різних її захворюваннях, відновлюють слабку і пошкоджену структуру волосся (після фарбування і хімічної завивки). Застосування: масло нанести піпеткою рівномірно на шкіру голови і легкими масажними рухами втерти в коріння волосся, накрити голову поліетиленовою шапочкою і обернути рушником. Через 2-3 години змити теплою водою з шампунем. Профілактичне застосування: процедуру повторювати 1-2 рази в тиждень протягом 2-х місяців. Інтенсивний курс: застосовувати щодня протягом 3-х тижнів. Через 1 місяць курс повторити. Застереження: увага! Препарат містить високу концентрацію ефірної олії. Не допускайте попадання олії на слизову оболонку очей та рота. В разі попадання негайно промийте великою кількістю води та зверніться до лікаря. Можлива підвищена індивідуальна чутливість до окремих компонентів. Тільки для зовнішнього застосування. Країна-виробник: Польща.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
30 серпня, 2017
Сказать что это мега продукт не могу, ничем не лучше обычного масла без громких лозунгов, разве что смывается немного легче и запах приятнее. Волосы стали лучше, после применения
10 серпня, 2017
В принципе, масло хорошо влияет на волосы, особенно сухие и поврежденные, и при регулярном использовании под шапочку минимум на час. Огорчает, что это не чистое репейное масло, а смесь с минеральным(