• Semi Di Lino Рідкі кристали з екстрактом льону

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 100 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 524501 Закінчився
166,00 грн
  • 50 мл
Стать:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Використовується як лікувальний і профілактичний засіб, покриває волосся тонкою повітропроникною оболонкою, створюючи захисний бар'єр агресивним факторам, відновлює пошкоджену структуру волосся. Ідеальний засіб для волосся, що січеться. Містить олію насіння льону, яке живить волосся протягом тривалого часу, надаючи йому здоровий вигляд і додатковий блиск. Країна-виробник: Італія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
2 березня, 2017
Користуюся і маскою з цієї серії. Хороший ефект і головне на нього не треба довго чекати, вже після двох тижнів видно ефект
1 березня, 2017
Использовала для профилактики секущихся кончиков в период между использованием ампул этого бренда, результат хороший, кончики не путаются. Волосы выглядят здорово
1 березня, 2017
Відмінний засіб. Уже після використання 1 флакончика помітний ефект. Волосся стало більш здоровим. блискучим та міцним
23 лютого, 2017
Хороший засіб, використовувала для посічених кінчиків, можна по всій довжині.
22 лютого, 2017
Сепер засіб для волосся, користуюсь уже два роки, Рекомендую!!!!!