• Сироватка Elfa Pharm Реп'яхова Проти випадіння волосся

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 641226 Закінчився
58,00 грн
Купити
  • 100 мл
Стать:
Цільова аудиторія:
Засіб №1 проти випадіння волосся з активатором росту та комплексом Bh intensiv+. Сироватка від Elfa Pharm - ефективна відновлювальна, на основі олійного екстракту будяків, екстракту карликової пальми, ефірної олії чебрецю та активатора росту. Активні компоненти сироватки глибоко проникають в шкіру голови і безпосередньо живлять коріння волосся, відновлюючи їх функції. При регулярному застосуванні сироватка запобігає випаданню волосся і стимулюється ріст, відновлюється структура, покращується зовнішній вигляд. Волосся стає густішим, набуває життєву силу і блиск. Країна-виробник: Польща.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?