• Шампунь Creightons Volume для об'єму

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 100 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1028767 Закінчився
99,95 грн
Купити
  • 250 мл
Creightons - професійний догляд для Вашого волосся. Шампунь для об'єму волосся - професійна турбота про Ваше волосся. Надає волоссю неймовірний об'єм, блиск і легкість. Забудьте про тьмяне виснажене волосся без об'єму, вражайте красою, блиском та впевненістю. Особлива формула засобу із натуральними компонентами дбайливо доглядає, насичує життям із середини кожну волосинку. Creightons - світовий досвід професіоналів для Вашої впевненості та вражаючого блиску. Склад: морська сіль, рro вітамін B5, протеїн пшениці. Країна-виробник: Англія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
1 серпня, 2017
Надає волоссю блиск і легкість, зручна туба.
27 квітня, 2017
Шампунь надає волоссю об'єм, блиск і легкість. Зручний формат та консістенція.
3 березня, 2017
Волосы стали объемными, легкими, при этом шампунь хорошо очищает кожу головы, можно мыть голову раз в два дня, волосы на второй день еще свежие
22 лютого, 2017
Купила по совету консультанта Watsons. Хорошо промывает, делает волосы мягкими, упругими, шелковистыми, блестящими, НО с основной задачей не справился - объема не придал.