• Шампунь John Frieda Full Repair

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 100 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 940770 Закінчився
228,00 грн
  • 250 мл
Стать:
Цільова аудиторія:

Відновлює зовнішній вигляд і стан пошкодженого волосся з кожним застосуванням. Зміцнююча формула з дорогоцінним маслом Інка Інчі, збагаченим Омега-3 кислотами, дозволяє пошкодженому волоссю виглядати здоровим, відновлюючи силу для пишної об'ємної укладки без обтяження. Захищає ламке волосся, зменшуючи ризик пошкодження і появи посічених кінчиків.
Тільки для зовнішнього застосування. Не допускати потрапляння в очі. При потраплянні в очі негайно промити достатньою кількістю води.
Країна-виробник: Великобританія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
16 серпня, 2017
Моей маме понравился шампунь, поврежденные волосы после шампуня сразу выглядят значительно жизнеспособней. Плюс шампунь придает объем, ей не нужно в обязательном порядке использовать мусс для объема.
14 серпня, 2017
У меня крашеные волосы, склонны к выпадению, решила попробовать этот шампунь. После первого применения - волосы красиво блестят , плюс шампунь придает дополнительный объем.