• ШАМПУНЬ OIL NUTRITIVE

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1101833 Закінчився
62,00 грн
Купити
  • 400 мл

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
27 серпня, 2017
Отличный шампунь! Экономичный,приятный аромат! С ним экономлю на масках и бальзамах! Постоянное немецкое качество! Оценка 5!
16 серпня, 2017
Волосся стає м'якеньке та гладеньке, має приємний аромат, стає слухняним. Дуже давно ним користувалась, після чого перестала. Та з роками його якість не змінилась, такий же чудовий шампунь.
29 червня, 2017
Шампунь неплохой,запах приятный,правда минус его что без вспомогательных средст никак, я имею виду бальзама, кондиционера так как после него волосы путаються.
19 травня, 2017
Очень хороший шампунь! Волосы после мытья становятся гладкими, ровными, блестящими и визуально более густыми. Только из-за наличия масел в составе волосы недолго остаются чистыми.