• Шампунь Pharma Bio Laboratory Часниковий Для зміцнення

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1080182 Закінчився
44,00 грн
Купити
  • 200 мл
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Шампунь Часниковий від Pharma Bio Laboratory розроблений для зміцнення волосся і поліпшення його зростання. В основу даного засобу покладено відвар цілющих трав №1, що забезпечує повноцінне живлення волосся від коренів до самих кінчиків. Комплекс Capauxein сприяє посиленню росту і зміцненню стержня волосся. Вражайте здоровим блиском свого волосся, а про його захист і силу довірте для Pharma Bio Laboratory. Країна-виробник: Україна.
Склад: відвар трав №1 (вода очищена, корінь лопуха великого, трава кропиви дводомної, листя любистка, листя берези білої, трава конюшини червоної, шишки хмелю, корінь аїру тростинного), натрій міретсульфат, кокамідопропил бетаїн, лауретсульфосукцінат динатрію, кокоглюкозид (і) гліцерил олеат, гліцерин, хлорид натрію, ПЕГ-7 гліцерил кокоат/ ПЕГ 200, гліцерил пальмат; ПЕГ-4 рапсовий амід, манан, ПЕН-40 гідрогенізована рицинова олія, триметилгліцин, парфумерна композиція, гідролізат пшеничного глютену/ гідролізат пшеничного протеїну; алантоїн, полікватерніум-7, Д-пантенол, екстракт часнику, гідролізований кукурудзяний протеїн; силікон квартеніум -18 (і) тридецет-6 (і) тридецет-12; метилхлороізотіазолінон, метилізотіазолінон; гексил цинамал, бензил саліцилат, молочна кислота.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?