• Шампунь Pharma Bio Laboratory Дігтярний від лупи

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 100 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1080175 Закінчився
47,00 грн
Купити
  • 200 мл
Вирішення проблем волосся:
Шампунь "Дігтярний традиційний" спеціально розроблений для чутливої шкіри голови, схильної до утворення лупи. Основою даного продукту є не звичайна вода, а відвар цілющих трав №1, що забезпечує повноцінне живлення волосся і сприяє росту нового. Рецептура шампуню містить комплекс SymCalmin (авентраміди вівса), що сприяє зниженню свербіння і зменшує почервоніння шкіри. Активний компонент на основі сірки Sulfoconcentrol і березовий дьоготь сприяють усуненню лупи та нормалізації роботи залоз. Протипоказання: індивідуальна чутливість до окремих компонентів.
Тільки для зовнішнього застосування.
Склад: відвар трав №1 (вода очищена, корінь лопуху великого, трава кропиви дводомної, листя любистка, листя берези білої, трава конюшини червоної, шишки хмелю, корінь аїру тростинного), содіум лаурил соркозинат, натрію міретсульфат, коко-глюкозид, кокамідопропил бетаїн, кокоглюкозид (і) гліцерил олеат, хлорид натрію, сульфуризид/ТЕА-ріцінолеат/ПЕГ-35 рицинова олія/пропіленгліколь; гліцерин, ПЕГ-7 гліцерил кокоат, ПЕГ-200 гідрогенізований гліцерил пальмат, екстракт листя берези і екстракт дьогтю, березовий дьоготь, бутиленгліколь, пентилен гліколь, дигідроавенантрамід Д; полікватерніум-7, ефірна олія лемонграса, лимонна кислота, манан, алантоїн, ПЕГ-40 гідрогенізована рицинова олія, бензиловий спирт, 5-хлор-2-метил-4-ізотіазолін-3-он.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
3 липня, 2017
Запах специфический, зато эффект отличный!
26 червня, 2017
Хороший шампунь для проблемной кожи головы, шорошо укрепляет волосы.