• Крем для вирівнювання волосся Wellaflex

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 731946 Закінчився
72,00 грн
Бути в курсі, коли надійде
  • 100 мл
Стать:
Вирішення проблем волосся:
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Крем для вирівнювання волосся Wellaflex Гаряче Укладання містить суміш полімерів, які мають подвійну дію: забезпечують пружну фіксацію, не руйнуються (подібно до звичайних полімерів) від впливу високих температур при укладанні з використанням фена і прасування, використовують тепло від фена (щипців) для стайлінгу, утворюючи навколо кожної волосинки захисну плівку, завдяки якій поверхня волосся не перегрівається і залишається захищеною навіть при 200˚. Країна-виробник: Німеччина.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
19 березня, 2017
використовую, задоволенна. Фіксація укладки впродовж усього дня.
6 березня, 2017
Непослушные волосы становятся гладкими и шелковистыми после использования крема, рекомендую
1 березня, 2017
Сказать, что мои волосы капризные, это не сказать ничего. Волосы не склеивает, делает идеально ровними как с салона
24 лютого, 2017
Блондинкам приходится тщательно ухаживать за волосами. Плюс я люблю гладкие ровные волосы. Этот крем для выравнивания мне в этом помогает. Главное выдавливать немного, чтоб не утяжелять волосы.