• Сухий шампунь Batiste Cherry

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 100 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1055185 Закінчився
134,00 грн
Купити
  • 200 мл
Сухий шампунь Batiste Cherry додає волоссю відчуття чистоти та свіжості між регулярним миттям голови. Насичує ваше волосся ароматом стиглої вишні.
Застосування: 
1.Струсіть балон перед використанням, розпиліть вміст на корені волосся на відстані 30см від шкіри голови. 
2.Масажними рухами розподіліть по всій поверхні голови. 
3.Розчешіть волосся та укладіть звичним способом. 
Склад: бутан, ізобутан, пропан, рисовий крохмаль, спирт денатурований,
ароматична композиція, лимонен, ліналоол, гераніол, бензил, бензоат, хлорид дістеардімонію, хлорид цетримонію. Вміст спирту 10%. 
ОБЕРЕЖНО: ВОГНЕНЕБЕЗПЕЧНО. Балон під тиском, при нагріванні може вибухнути.Тримати балон подалі від спеки/іскор/ відкритого полум’я/горячих поверхонь. Не палити під час використання.Не розпилятина відкрите полум’я та інші легкозаймісті джерела. Не проколювати та не запалювати, навіть після використання. Берегти від сонячних променів та не піддавати дії температур вищих за 50°С. Зберігати в недоступному для дітей місті. УВАГА: Не наносити на пошкоджену або подразнену шкіру. Не викорустовувати в інтимних зонах. Використовувати тільки за призначенням.Навмисно неправильне використання шляхом свідомої концентрації та вдихання вмісту може спричинити шкоду здоров’ю або викликати летальний результат. Країна-виробник: Великобританія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
27 липня, 2017
Приятный запах, удобно в поездке и довольно экономно. Приятный запах на волосах остаётся на целый день. Рекомендую
9 червня, 2017
отличная штука, +1 день до мытья волос, приятный аромат.
31 травня, 2017
замовлення надійшло дуже швидко, все укомплектовано добре та щільно. Шампунем Batiste користуюсь вже давно...однозначно рекомендую, спробувавши одного разу я зрозуміла його популярність та ефект
20 березня, 2017
Отличный сухой шампунь! Приятный аромат, ощущение свежести волос минимум сутки. Очень удобно брать с собой в поездки
13 березня, 2017
Зручно мати такий шампунь.