• Сухий шампунь Batiste Original

Код товару 1055178 Закінчився
145,00 грн
Бути в курсі, коли надійде
Місткість
  • 200 мл
Сухий шампунь Batiste Original призначений для надання волоссю відчуття чистоти та свижості між регулярним миттям голови. Сухий шампунь надає волоссю свіжості, видаляє жирний блиск, усуває неприємний аромат.
Застосування:
1.Струсіть балон перед використанням, розпиліть вміст на корені волосся на відстані 30см від шкіри голови.
2.Масажними рухами розподіліть по всій поверхні голови.
3.Розчешіть волосся та укладіть звичним способом. 
Склад: бутан, ізобутан, пропан, рисовий крохмаль, спирт денатурований,
ароматична композиція, лимонен, ліналоол, гераніол, бензил, бензоат, хлорид дістеардімонію, хлорид цетримонію. Вміст спирту 10%. 
ОБЕРЕЖНО: ВОГНЕНЕБЕЗПЕЧНО. Балон під тиском, при нагріванні може вибухнути.Тримати балон подалі від спеки/іскор/ відкритого полум’я/горячих поверхонь. Не палити під час використання.Не розпилятина відкрите полум’я та інші легкозаймісті джерела. Не проколювати та не запалювати, навіть після використання. Берегти від сонячних променів та не піддавати дії температур вищих за 50°С. Зберігати в недоступному для дітей місті. УВАГА: Не наносити на пошкоджену або подразнену шкіру. Не викорустовувати в інтимних зонах. Використовувати тільки за призначенням.Навмисно неправильне використання шляхом свідомої концентрації та вдихання вмісту може спричинити шкоду здоров’ю або викликати летальний результат. Країна-виробник: Великобританія.

Щоб залишити вiдгук, треба увійти чи зареєструватись

рейтинг та вiдгуки