• Сухий шампунь Batiste Original

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1055178 Закінчився
123,00 грн
Купити
  • 200 мл
Сухий шампунь Batiste Original призначений для надання волоссю відчуття чистоти та свижості між регулярним миттям голови. Сухий шампунь надає волоссю свіжості, видаляє жирний блиск, усуває неприємний аромат.
Застосування:
1.Струсіть балон перед використанням, розпиліть вміст на корені волосся на відстані 30см від шкіри голови.
2.Масажними рухами розподіліть по всій поверхні голови.
3.Розчешіть волосся та укладіть звичним способом. 
Склад: бутан, ізобутан, пропан, рисовий крохмаль, спирт денатурований,
ароматична композиція, лимонен, ліналоол, гераніол, бензил, бензоат, хлорид дістеардімонію, хлорид цетримонію. Вміст спирту 10%. 
ОБЕРЕЖНО: ВОГНЕНЕБЕЗПЕЧНО. Балон під тиском, при нагріванні може вибухнути.Тримати балон подалі від спеки/іскор/ відкритого полум’я/горячих поверхонь. Не палити під час використання.Не розпилятина відкрите полум’я та інші легкозаймісті джерела. Не проколювати та не запалювати, навіть після використання. Берегти від сонячних променів та не піддавати дії температур вищих за 50°С. Зберігати в недоступному для дітей місті. УВАГА: Не наносити на пошкоджену або подразнену шкіру. Не викорустовувати в інтимних зонах. Використовувати тільки за призначенням.Навмисно неправильне використання шляхом свідомої концентрації та вдихання вмісту може спричинити шкоду здоров’ю або викликати летальний результат. Країна-виробник: Великобританія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
16 жовтня, 2017
Очень люблю эти сухие шампуни, считаю данную марку одной из лучших! Конкретно у этого аромат приятный, не раздражающий, особо не конфликтует с ароматом духов. Из волос вычесывается хорошо.
19 серпня, 2017
Очень классный шампунь, волосы после него свежие.
1 липня, 2017
шампунь неплохой, подойдёт в случаях, когда полноценно вымыть голову не представляется возможным. запах не резкий, со своей задачей справляется.
29 червня, 2017
Самый достойны в соотношении цена-качество. Использовать можно и как шампунь для очищения волос, и на чистых волосах для придания текстуры, волосы после этого более объемные и послушные.
17 червня, 2017
купила первый раз в этом магазине и мне шампунь очень понравился .выручает в экстренных ситуациях .у меня темные волосы ,но налета белого нет.рекомендую