• Сухий шампунь Batiste Tropical

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1055192 Закінчився
131,00 грн
Купити
  • 200 мл
Сухий шампунь Batiste Tropical додає волоссю відчуття чистоти та свіжості між регулярним миттям голови. Насичує ваше волосся ароматом тропічних фруктів.
Застосування: 
1.Струсіть балон перед використанням, розпиліть вміст на корені волосся на відстані 30см від шкіри голови. 
2.Масажними рухами розподіліть по всій поверхні голови. 
3.Розчешіть волосся та укладіть звичним способом. 
Склад: бутан, ізобутан, пропан, рисовий крохмаль, спирт денатурований,
ароматична композиція, лимонен, ліналоол, гераніол, бензил, бензоат, хлорид дістеардімонію, хлорид цетримонію. Вміст спирту 10%. 
ОБЕРЕЖНО: ВОГНЕНЕБЕЗПЕЧНО. Балон під тиском, при нагріванні може вибухнути.Тримати балон подалі від спеки/іскор/ відкритого полум’я/горячих поверхонь. Не палити під час використання.Не розпилятина відкрите полум’я та інші легкозаймісті джерела. Не проколювати та не запалювати, навіть після використання. Берегти від сонячних променів та не піддавати дії температур вищих за 50°С. Зберігати в недоступному для дітей місті. УВАГА: Не наносити на пошкоджену або подразнену шкіру. Не викорустовувати в інтимних зонах. Використовувати тільки за призначенням.Навмисно неправильне використання шляхом свідомої концентрації та вдихання вмісту може спричинити шкоду здоров’ю або викликати летальний результат. Країна-виробник: Великобританія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
28 серпня, 2017
Додає волоссю реально видимого об"єму, волосся довго не масніє після застосування.
12 серпня, 2017
отлично справляется со своей задачей, красивая бутылочка, запах тяжеловатый, пахнет кокосиком
10 червня, 2017
отличное средство, тропический аромат
9 квітня, 2017
мой маст-хев. Этот с ароматом кокоса, для меня, пожалуй, слишком сладкий. Повторю в очередной раз в других ароматах.
6 квітня, 2017
Отличный сухой шампунь! Приятный, но несколько излишне навязчивый тропический аромат, ощущение свежести волос минимум сутки. Очень удобно брать с собой в поездки