• Ополіскувач JOHNSON & JOHNSON Listerine захисний для зубів і ясен

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 100 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 778083 Закінчився
46,90 грн
  • 250 мл
Стать:
Цільова аудиторія:
Готовий до застосування ополіскувач для порожнини рота. Перешкоджає утворенню зубного каменю, запобігає запаленню і кровоточивості ясен. Зберігає ясна здоровими. Надовго освіжає подих. Застосування: налийте 20 мл (4 чайні ложки) в склянку і ретельно прополощіть порожнину рота протягом 30 секунд, потім сплюньте. Застосовувати ополіскувач після чищення зубів або після прийому їжі. Склад: Вода. етиловый спирт (23,8% обєм. доля), Сорбіт, Полоксамер 407, Бензойна кислота. Країна-виробник: Франція.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
20 вересня, 2017
хороший полоскатель для рта, освежает и благоприятная среда во рту после применения.
20 вересня, 2017
Хороший ополаскиватель,освежает дыхание и при регулярном использовании отлично сберегает эмаль и улучшает состояние десен
20 вересня, 2017
Самый лучший из всех ополаскивателей! Освежает дыхание, эффективно удаляет налёт.
19 вересня, 2017
Как хорошо, что в Ватсонс время от времени бывают выгодные акции на Листерин, обязательно воспользуюсь и в этот раз.
19 вересня, 2017
Ополаскиватель освежает полость рта, помогает при кровоточивости десен, до этого пользовалась Пародонтакс, пользуюсь поочередно.