• Ополіскувач Sensodyne Прохолодна М'ята

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1008257 Закінчився
68,00 грн
Купити
  • 500 мл
Стать:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Ополіскувач для чутливих зубів Sensodyne Прохолодна М’ята підходить для людей з чутливими зубами. Ополіскувач містить натрію фторид (217 ppm Фтора) та при регулярному використанні двічі на день після чищення зубів зубною пастою, що містить фтор, зміцнює зуби та допомагає попередити карієс. Має приємний м’ятний смак та освіжає подих. Не містить спирту і не сушить слизової оболонки рота.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
25 травня, 2017
Фірма гарно себе зарекомендувала і в інших товарах для порожнини рота, тому купую із задоволенням!
13 березня, 2017
Приятный ополаскиватель, использую его вместе с пастой SENSODYNE. Освежает, долго привкус во рту не задерживается, нет лишней вязкости, липкости, не "ядерный" и не сушит. Рекомендую.
3 березня, 2017
отличная фирма, стоит не дешево - но оно того стоит, так же, как и их пасты
3 березня, 2017
чудово захищає ротову порожнину та забезпечує масимальний захист зубів на протязі доби
1 березня, 2017
Неплохой. Освежает хорошо.Чувствительность не снимает, но и не верю, что от нее так легко избавиться. Просто добротный ополаскиватель без волшебства.