• Крем Corega Для фіксації зубних протезів екстрасильний

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 100 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 967209 Закінчився
78,95 грн
  • 40 мл
Стать:
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Засіб забезпечує надійну фіксацію зубного протеза протягом усього дня, має легкий м’ятний смак, що допомагає освіжити подих. Не містить цинк. Клінічно доведено, що крем запобігає потраплянню частинок їжі під протез.
Для застосування очистіть і висушіть свій протез, нанесіть крем короткими смугами не дуже близько до країв протеза, прополощіть рот перед фіксацією, вставте протез у ротову порожнину, щільно притисніть, стуліть щелепи на кілька секунд.
Для вилучення протеза прополощіть рот водою, повільно витягніть протез. Якщо він зафіксований дуже міцно, легко натисніть на слизову ясен з боку щоки. За допомогою теплої води і м’якої зубної щітки видаліть залишки крему з поверхні протеза.
Склад: Poly(methylvinylether/maleic acid) sodium-calcium mixed partial salt, petrolatum blend, carboxymethylcellulose (7H3SXF), mineral oil light, spray dried peppermint, spray dried spearmint, erythrosine lake paste, propylparaben.
Країна-виробник: Німеччина.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
22 серпня, 2017
Старше покоління у моїй родині користується із задоволенням, крем добре фіксує і тримає вставну щелепи, плюс його вистачає надовго.
12 серпня, 2017
Хоть крем и дорогой, зато надёжный
23 березня, 2017
Хороший, якісний продукт, добре фіксує та закріплює, не викликає алергійних проявів та дискомфорту від застосування.
4 березня, 2017
бабуся моєї подруги ним користувалась, казала, що дуже зручний та ефективний засіб
28 лютого, 2017
Пользуется моя бабушка и именно корегой уже очень давно, ей подходит, не боится улыбается и кушать)