• Зубна нитка Oral-B Satin Floss

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 100 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 275378 Закінчився
54,90 грн
  • 25 м
Стать:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Шовкова стрічкоподібна ниточка легко і швидко накручується навколо пальців і акуратно розміщується між зубами. Вона буде дуже гладко ковзати нижче ліній ясен і в міжзубних проміжках, ідеально очищаючи навіть важкодоступні місця. Зубна нитка Oral-B Satin Floss здатна ретельно видаляти як частинки їжі, наліт, попереджаючи різні захворювання ясен. Крім свого основного завдання, вона надає диханню свіжість, володіючи приємним м'ятним ароматом. Рекомендується використання такої нитки після їжі для очищення міжзубних проміжків і їх дезінфекції, а також в якості ефективної профілактики зубного нальоту і карієсу. Простий і зручний регулярний догляд покращує здоров'я ясен і зубів. Спосіб застосування: кількома рухами зубною ниткою видаляють всі м'які відкладення. Послідовно проводять очищення поверхонь з усіх боків кожного зуба. Країна-виробник: Ірландія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
5 вересня, 2017
Супер нитка!!! Для меня важно, что она не расслаивается! Поэтому позволяет отлично ухаживать за близко посаженными зубами.
31 серпня, 2017
Отличная нить! В удобной коробке, всегда ношу с собой. Оставляем приятный мятный запах во рту, легко проскальзывает между зубами, свою функцию делает на отлично.
27 серпня, 2017
Очень качественная и прочная нитка. Только её и покупаю!
20 серпня, 2017
Самая тонкая нить из тех, что мне встречались, это для меня главное. Не расслаивается, прочная, с ментоловым послевкусием.
9 серпня, 2017
Нить понравилась. При использовании дискофорт не возникает. Рекомендую