• Зубна щітка + 10 мікронасадок Beauty Form Active

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 100 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 127608 Закінчився
44,95 грн
  • 1 шт
Особливість цієї зубної щітки полягає в ефективному чищенні важкодоступних місць ротової порожнини, включаючи міжзубні проміжки, зубні містки та ортодонтичні пристосування. Функціональна та легко керована ручка із спеціальною фіксуючою системою міцно тримає насадку зубної щітки та залишиться на місці протягом всього часу використання. Обережно розмістіть щітку між зубами або зубними протезами. Чистіть рухами вгору і вниз. Не застосовуйте силу, особливо у вузьких проміжках. Ретельно промийте після використання. Часто міняйте насадки. Склад: пластик. Застереження: тільки для зовнішнього застосування. Тримати далі від дітей! Особливих рекомендацій щодо зберігання немає. Виробник: Великобританія. 

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
6 серпня, 2017
Не очень понравилась в использовании.
7 червня, 2017
дорога і незручна
5 червня, 2017
вещь удобная, но учитывая небольшое количество расходного материала в комплекте, дороговато
1 червня, 2017
мій стоматолог порекомендував купити
30 травня, 2017
ефективно очищає зуби у важкодоступних місцях