• Зубні флосси Beauty Form Active Активна м’ята з фторидом

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 127587 Закінчився
42,95 грн
  • 100 м
Допомагають знімати наліт у важкодоступних місцях. Застосування: натягніть зубну нитку та вертикальними рухами обережно чистіть міжзубні проміжки. Містить 0,01% -0,06% фторида натрію. Склад: нейлон 66, ПЕГ30, мікрокристалічна сірка, запашка, бджолиний віск, фторид натрію, політетрафторетилен, сахарин натрію. Застереження: тримати далі від дітей! Особливих рекомендацій щодо зберігання немає. Виробник: Великобританія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
12 вересня, 2017
Не дуже сподобалися ці нитки, контейнер не забезпечує нормальне розгортання, розшаровуються на волокна,хоча смак приємний.
18 серпня, 2017
Погана якість, рветься, застрягає між зубами і потрібно шукати нормальну зубну нитку, щоб видалити розшаровані залишки цієї
3 серпня, 2017
Отличный флос с мятным вкусом.
20 червня, 2017
Качество не очень - слишком шершавый, плохо проникает между зубами, нужно подбирать угол наклона, иногда рвется. Но зато количество в сочетании с ценой - радует.
17 червня, 2017
Покупаю уже не первый раз, качеством довольна, да и цена, если по акции, то очень доступная получается.