• Паста зубна Colgate Макс Блиск

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 159255 Закінчився
28,00 грн
  • 50 мл
Зубна паста Colgate Макс Блиск забезпечує ретельне очищення зубів, видалення темних плям, попереджає утворення зубного каменю та ефективно відбілює зуби. Зубна паста надає зубам сліпучий блиск та освіжує дихання. При регулярному використанні цієї зубної пасти ваші зуби стануть біліші та блискучіші.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
16 вересня, 2017
Паста хорошо отбеливает зубы, убирает налет и освежает дыхание.
5 вересня, 2017
Неплохая паста, хорошо убирает налет, освежает, но не подойдет для чувствительных зубов, т.к. увеличит чувствительность.
31 липня, 2017
Паста подобається, мабуть не має вона такого відбілюючого ефекту який хотілося б, але все ж очищує добре.
12 квітня, 2017
Мені сподобалась ця зубна паста тим, що забезпечує ретельне очищення зубів, гарно освіжує дихання та має певний відбілюючий еффект. Нею приємно чистити зуби :)
12 березня, 2017
Відмінний результат без переплат