• Паста зубна Sensodyne Швидка дія

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 704128 Закінчився
56,90 грн
Watsons Club: спеціальна ціна!: Спеціальна ціна
36,98 грн     56,90 грн
  • 75 мл
Стать:
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
А Вам доводиться терпіти біль при вживанні гарячої або холодної їжі? Це означає, що Ваша ротова порожнина потребує особливого догляду. Позбавтесь неприємних відчуттів із спеціально розробленою зубною пастою. Сенсодин Швидка Дія містить ацетат стронцію, який блокує відкриті канальці всередині дентину. Це перешкоджає руху рідини в дентинних канальцях, яка є причиною гострого, короткочасного різкого болю при контакті з зовнішніми подразниками. Містить натрію фторид (1040 ppm Фтору), ацетат стронцію. Застереження: не застосовувати дітям віком до 12 років без консультації стоматолога. Склад: aqua, sorbitol, hydrated silica, glycerin, peg-6, cocamidopropyl betaine, xanthan gum, aroma, sodium fluoride, sodium saccharin, sucralose, titanium dioxide, sodium hydroxide, limonene. Містить натрію фторид 0,315% w/w (1450 ppm фтору). Країна-виробник: Словацька Республіка.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
21 вересня, 2017
Паста понравилась. Действительно удаляет налет, превосходный свежий аромат , обеспечивает надолго свежее дыхание. Помогает снизить чувствительность зубов.По акции цена очень приятная.
7 вересня, 2017
приятная на вкус, подходит для чувствительных зубов
16 серпня, 2017
Много разных покупаю зубных паст, многие нравятся и подходят мне, эта тоже очень хорошая, хорошо чистит зубы.
9 серпня, 2017
Паста действует,убирает чувствительность, хорошо чистит,освежает,мягкий вкус мяты...
9 серпня, 2017
Отличная зубная паста из линейки Сенсодин.