• Зубна паста Colgate Макс Блиск

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 159248 Закінчився
39,00 грн
  • 100 мл
Зубна паста Colgate Макс Блиск забезпечує ретельне очищення зубів, видалення темних плям, попереджає утворення зубного каменю та ефективно відбілює зуби. Зубна паста надає зубам сліпучий блиск та освіжує дихання. При регулярному використанні цієї зубної пасти ваші зуби стануть біліші та блискучіші.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
6 вересня, 2017
Приятно освежает и хорошо очищает ротовую полость
7 липня, 2017
Мені паста подобається. Добре піниться, зуби очищає. Щодо відбілення то все відносно.
27 червня, 2017
Хорошая зубная паста, хорошо пенится и оставляет свежесть во рту. Насчет отбеливания затрудняюсь сказать.
12 квітня, 2017
Отличная зубная паста, пользуюсь только такой, очень хорошо и надолго удаляет зубной налет
6 березня, 2017
Колгейт - средняя ниша.Самый массовый массмаркет:) Освежает дыхание, чистит зубы-да, лечение, профилактика проблем с зубами или деснами - нет. Но за такую цену и не стоит ждать волшебства. Хорошистка