• Зубна паста Colgate Потрійна Дія

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 100 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 595621 Закінчився
25,95 грн
  • 150 мл
Стать:
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Продукт №1 на ринку Зубних паств Україні. Забезпечує максимальний захист від карієсу,допомагає видалити потемніння з поверхні зубів, свіжає подих. Рекомендації щодо застосування: Для миттєвого зниження надмірної чутливості зубів втирайте кінчиком пальця невелику кількість зубної пасти в чутливі ділянки зуба впродовж 1 хвилини. Для тривалого ефекту нанесіть пасту на зубну щітку з м`якою щетиною і переконайтесь, що ви почистили усі чутливі ділянки зубів. Використовуйте двічі на день або дотримуйтесь рекомендації стоматолога. Застереження: Дітям віком до 6 років слід чистити зуби під наглядом дорослих кількістю пасти розміром з горошину. Не ковтати. Якщо є інші джерела, з яких фториди потрапляють до організму, проконсультуйтесь зі стоматологом. Закривайте ковпачок після використання. Cклад: calcium carbonate, water, sorbitol,hydrated silica, sodium lauryl sulfate, sodium monofluorophosphate (1450 ppm f-), flavor, cellulose gum, magnesium aluminum silicate, sodium saccharin, sodium carbonate, benzyl, alcohol, sodium bicarbonate, eugenol, limonene, ci 74260. Маcова доля фториду 0.145% (в перерахунку на f-).

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
27 серпня, 2017
Неплохая зубная паста за свою цену. Хорошо освежает и очищает зубной налет, но с камнями не справится.
3 серпня, 2017
Хорошо освежает дыхание и не более.
22 липня, 2017
Хорошая паста, цена доступная.
5 липня, 2017
Когда-то давно пользовалась Aguafresh, но после того, как попробывала Colgate - поняла, что эта марка для меня лучшая. Тройное Действие - №2 для меня после Прополис Свежая Мята. Оптимальный выбор.
29 травня, 2017
хорошая зубная паста!