• Зубна паста Colgate Total 12 Pro Здоров'я Ясен

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 100 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 813440 Закінчився
59,00 грн
  • 75 мл
Стать:
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Клінічно доведено, що Colgate Total 12 Про-Здоров'я Ясен допомагає запобігти проблемам з яснами та забезпечує комплексний догляд за зубами. Унікальна формула глибоко проникає в м’які тканини ясен і пригнічує ріст хворобливих бактерій, що викликають запалення, кровоточивість і ресессію ясен. Застереження: дітям віком до 6 років слід чистити зуби під наглядом дорослих кількістю пасти розміром з горошину. Не ковтати. У разі надходження фтору з інших джерел, зверніться до стоматолога або лікаря. Склад: аqua, sorbitol, hydrated silica, glycerin, sodium lauryl sulfate, pvm/ma copolymer, aroma, cellulose gum, propylene glycol, carrageenan, sodium hydroxide, sodium fluoride, sodium saccharin, triclosan, limonene, ci 77891. Містить фтористий натрій. Масова доля фториду 0,32% (1450 ppm f`). Країна-виробник: Китай.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
6 березня, 2017
Colgate Total 12 - отличная паста для своей ценовой категории. Освежает, чистит, чуть даже осветляет после кофеманства)) Для поддержание десен беру другие пасты, а эти - как ежедневный расходник.
5 березня, 2017
как и другие колгейты - хорошо снимает зубной налёт, мягкая по вкусу и запаху, попеременно пользуюсь и этой в том числе. Для своей цены - отличная.
3 березня, 2017
отбеливает, и защищает от кариеса, и то что дает свежее дыхание
2 березня, 2017
користувався цією пастою тривалий час, проте ясна вилікувати так і не вдалося
1 березня, 2017
После чистки зубов ощущается свежесть. Паста очень хорошая.