• Зубна паста Lacalut Sensitive

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 234792 Закінчився
57,95 грн
  • 75 мл
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Зубна паста завдяки комплексу таких компонентів як калію хлорид, стронцію ацетат і лактат алюмінію блокує відкриті дентинні канальця та захищає від зовнішніх подразників. Запобігає виникненню пришийкового карієсу. Дбайливо очищує зубну емаль. Застосування: невелику кількість зубної пасти нанести на зубну щітку. Чистити зуби круговими рухами, одночасно акуратно масажуючи ясна. Порожнину рота прополоскати невеликою кількістю води, затримуючи її на 20-30 секунд. Склад: лактат алюмінію, калію хлорид, стронцію ацетат, олафлур, фторид натрію.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
11 серпня, 2017
Классная паста, как и все Лакалуты. Укрепляет десна и снижает чувствительность. Без ядерного мятного вкуса, что является большим плюсом.
30 липня, 2017
Як і інші пасти цього бренду досить ефективно бореться з проблемами зубів. Засіб сподобався.
27 червня, 2017
хороша паста, м`
25 травня, 2017
Борется с проблемой чувствительности зубов, но не сразу, подействовало где-то через 1-1,5 месяца пользования, но больше не беспокоит!
20 травня, 2017
ну такое, мне не особо нравится и вкус специфичный.