• Зубна паста Prokudent Med Цілющі трави

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 761990 Закінчився
28,95 грн
  • 125 мл
Ця паста захищає зуби від карієсу та зубного каменю. Природні екстракти ромашки лікарської та шавлії зміцнюють ясна та запобігають виникненню пародонтозу. Склад: вода, гідротований діоксид кремнію, сорбітол, пропілен гліколь, гліцерин, мочевина, натрій олефін сульфонат, целюлозна камідь, запашка, трисодіум фосфат, натрій фторид, сахарин натрію, екстракт ромашки лікарської, екстракт шавлії, диоксид титану, хлорид цинку. Містить фторид натрію 1450 ррm F. Застереження: тримати в місцях недоступних для дітей! Використовувати тільки за призначенням! Зберігання: тримати в сухому прохолодному місці, далі від прямого сонячного проміння. Країна-виробник: Німеччина

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
17 жовтня, 2017
Мне очень нравится марка Prokudent. Очень качественные у них пасты
12 жовтня, 2017
не понравилась, недостаточно ни очищения ни свежести
8 жовтня, 2017
Подходит для ежедневного использования,приятный аромат свежести,но не очень экономна при использовании.
8 жовтня, 2017
неплохое качество за такую цену.
6 жовтня, 2017
Паста обычная, особого эффекта не заметила.