• Зубна паста R.O.C.S. Чарівне відбілювання

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 910187 Закінчився
120,00 грн
Купити
  • 74 г
Стать:
Формат продукту:
Цільова аудиторія:
Зубна паста дозволяє ефективно боротися з поверхневими фарбуваннями, повертає емалі здоров'я та блиск, допомагає запобігти утворенню нальоту і пигментаций. Виконана на основі новітньої багатоступінчатої системи, що містить спеціальні очищаючі поліруючі гранули. Завдяки особливій структурі гранули на початковому етапі чищення зубів якісно, ​​швидко і безпечно видаляють м'який зубний наліт. В процесі чищення гранули розсипаються на всі більш дрібні частинки, які на заключному етапі забезпечують полірування емалі, надаючи їй блискучу білизну. Країна-виробник: Росія.
Склад: sorbitol, silica, glycerin, aqua, xylitol, cocamidopropyl betaine, aroma, xanthan gum, calcium glycerophosphate, bromelain, magnesium chloride, sodium saccharin, sodium benzoate, o-cymen-5-ol, titanium dioxide, СІ 73360.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
6 липня, 2017
Хорошая зубная паста,хорошо отбеливает зубы.РЕКОМЕНДУЮ.
17 червня, 2017
Хорошая зубная паста ☺,свежее дыхание долгое,отбеливание зубов заметно уже за 1 применение.РЕКОМЕНДУЮ☺.