• Зубна паста Sensodyne Pronamel Дбайливе відбілювання

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 832235 Закінчився
58,10 грн
  • 75 мл
Стать:
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Завдяки своєму складу зубна паста Sensodyne Pronamel допомагає мінералам проникнути глибоко в поверхню емалі і таким чином активно зміцнює емаль, повертає її твердість, робить її сильнішою, здоровішою і краще захищеною від щоденного впливу кислот. Підходить для людей з чутливими зубами. Застосування: чистіть зуби два рази на день, але не більше трьох, зводячи до мінімуму проковтування. Застереження: зберігати при температурі до 25°С, у недоступному для дітей місці. Не застосовувати дітям віком до 12 років, окрім як за призначенням стоматолога або лікаря. У випадку подразнення негайно припиніть застосування. Картонна упаковка має бути заклеєна з обох боків. Не використовувати, якщо картонна упаковка розклеєна. Склад: Aqua, Sorbitol, Hydrated Silica, Glycerin, Potassium Nitrate, PEG-6, Cocamidopropyl Betaine, Aroma, Titanium Dioxide, Xanthan Gum, Sodium Saccharin, Sodium Fluoride, Sodium Hydroxide, Limonene. Країна-виробник: Словацька Республіка.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
25 серпня, 2017
Класна зубна паста.Добре очищує,освіжає подих,трохи відбілює, не підвищуючи чутливості зубів.Тільки ціна дещо завищена.
19 серпня, 2017
Хорошая паста для чувствительных зубов и слабой эмали, действительно немного отбеливает.
11 серпня, 2017
Отличная паста, защищает емаль хорошо очищает налет.
3 серпня, 2017
Ефекту відбілювання не помітила, але в цілому паста гарна - очищує дуже добре, має приємний смак та освіжає подих, підходить для чутливих зубів. Щоправда, на мій погляд, ціна на неї дещо завищена.
29 червня, 2017
Хорошо защищает емаль.