• Зубна паста Sensodyne Відбілювальна

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 100 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 305373 Закінчився
58,00 грн
  • 75 мл
Стать:
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Зубна паста для чутливих зубів з делікатною вибілюючою дією для щоденного використання. Має низькоабразивну формулу для видалення плям з поверхні зубів і відновлення природної білизни зубів. Зубна паста Сенсодин Вибілюююча не є засобом для вибілювання зубів. Зубна паста містить полірувальні компоненти, які видаляють зубний наліт і, допомагає зменшити чутливість зубів завдяки вмісту 5% нітрату калію. Містить натрію фторид 0,306% (1400 ppm Фтору). Застереження: Не застосовувати дітям віком до 12 років без консультації стоматолога. Склад: Склад: aqua, sorbitol, hydrated silica, glycerin, pentaasodium triphosphate, potassium nitrate, peg-6, aroma, titanium dioxide, cocamidopropyl betaine, sodium methyl, cocoyl taurate, xanthan gum, sodium hydroxide, sodium fluoride, sodium saccharin. Країна-виробник: Словацька Республіка.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
14 серпня, 2017
Придбали по акції і дуже задоволені. На смак приємна, гарно чистить та добре освіжає. Ну і ціна дуже гарна.
12 серпня, 2017
Моя улюблена, завжди її купую коли хочу білосніжну посмішку. Але після тривалого використання зуби стають чутливіші і страждає слизова в роті. Тому я її використовую не більше одного тюбика.
9 серпня, 2017
Паста неплохая, убирает налет и слегка отбеливает.
8 серпня, 2017
Деликатно отбеливает, зубы действительно становятся немного светлее. С задачей справиться от чувствительности паста справляется отлично. Правда, надо чередовать с обычной пастой, т.к. зубы привыкают.
5 липня, 2017
Очень понравилась паста. Зубы стали белее и практически ушла чувствительность.