• Зубна паста Sensodyne Відновлення та Захист Відбілювальна

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 100 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 853298 Закінчився
74,90 грн
Watsons Club: спеціальна ціна!: Спеціальна ціна
48,68 грн     74,90 грн
  • 75 мл
Стать:
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
А Вам доводиться терпіти біль при вживанні гарячої або холодної їжі? Це означає, що Ваша ротова порожнина потребує особливого догляду. Позбавтесь неприємних відчуттів із спеціально розробленою зубною пастою. Sensodyne - зубна паста, що містить у своєму складі NovaMin для щоденного використання. NovaMin – це кальцій-фосфатна технологія, яка допомагає відновити шар на поверхні оголеного дентину і всередині дентинних канальців завдяки природним для зубів компонентам. NovaMin починає діяти при контакті зі слиною, формує захисний шар на поверхні оголеного дентину, який допомагає відновити чутливі ділянки зуба за умови чищення зубів двічі на день не менше тижня. Зубна паста Сенсодин Відновлення та захист сприяє делікатному та ефективному відновленню природного кольору зубів завдяки диоксиду титану, що входить до складу зубної пасти. Застереження: не застосовувати дітям віком до 12 років без консультації стоматолога. Склад: glycerin, peg-8, hydrated silica, calcium sodium phosphosilicate (novamin), cocamidopropyl betaine, sodium methyl cocoyl taurate, aroma, titanium dioxide, carbomer, sodium saccharin, sodium fluoride, limonene. Містить натрію фторид 0,3152% w/w (1450 ppm фтору). Країна-виробник: Велика Британія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
20 вересня, 2017
Хороший отбеливающий эффект, пользуюсь 2-3 раза в неделю
7 вересня, 2017
Дуже хороша паста: гарно очищає зуби і освіжає дихання.
6 вересня, 2017
Паста хорошо счищает налет с зубов, можно каждый день чистить хоть она и отбеливающая, эмаль не повреждает.
5 вересня, 2017
паста убирает чувствительность, пропали неприятные ощущения при соприкосновении с горячей и холодной пищей.
5 вересня, 2017
Паста очень нравится, немного отбеливает если чистить ей каждый день