• Зубна паста Sensodyne Відновлення та Захист

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 100 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 795387 Закінчився
69,95 грн
  • 75 мл
Стать:
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
А Вам доводиться терпіти біль при вживанні гарячої або холодної їжі? Це означає, що Ваша ротова порожнина потребує особливого догляду. Позбавтесь неприємних відчуттів із спеціально розробленою зубною пастою. Sensodyne - зубна паста, що містить у своєму складі NovaMin для щоденного використання. NovaMin – це кальцій-фосфатна технологія, яка допомагає відновити шар на поверхні оголеного дентину і всередині дентинних канальців завдяки природним для зубів компонентам. NovaMin починає діяти при контакті зі слиною, формує захисний шар на поверхні оголеного дентину, який допомагає відновити чутливі ділянки зуба за умови чищення зубів двічі на день не менше тижня. Застереження: не застосовувати дітям віком до 12 років без консультації стоматолога. Склад: glycerin, peg-8, hydrated silica, calcium sodium phosphosilicate (novamin), cocamidopropyl betaine, sodium methyl cocoyl taurate, aroma, titanium dioxide, carbomer, sodium saccharin, sodium fluoride, limonene. Містить натрію фторид 0,3152% w/w (1450 ppm фтору). Країна-виробник: Велика Британія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
4 вересня, 2017
Последние пару месяцев зубы стали очень чувствительны, чищу пастой Сенсодин уже несколько дней пока нормально все.
4 вересня, 2017
Чувствительность почти пропала, очень понравилась паста.
4 вересня, 2017
Пасто отличная, помогла убрать чувствительность зубов
30 серпня, 2017
Хороша зубна паста, гарно очищає зуби, надає довготривалий освіжаючий ефект. Проте не впевнений, що вона коштує ці гроші.
24 серпня, 2017
Нормальна паста, гарно зменшує чутливість ясен.