• Зубна паста Splat Professional Ultracomplex

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 100 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 311547 Закінчився
72,50 грн
  • 100 мл
Стать:
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Своєчасне попередження карієсу і належна гігієна зубів - це вірний шлях уникнути карієсу! Для відбілювання чутливих зубів і для комплексного догляду за ними застосовуйте Мультиактивний зубну пасту "Splat Ultracomplex". Паста "Splat ultracomplex" дбайливо відбілює чутливі зуби і за допомогою цинку і калію знижує їх чутливість. Калій і цинк мають протизапальну і в'яжучу дію на ясна. Застереження:можливий вміст у незначній кількості Sodium Laureth Sulfate. Склад: Активний склад: альфа-бісаболол, папаїн, двовуглекислий натрій, цитрат цинку, нітрат калію, кальціс, Полідон, гідроксиапатит. Країна-виробник: Росія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
7 серпня, 2017
Хороша зубна паста, добре очищає, для чутливих зубів саме те що потрібно)
17 липня, 2017
зубна паста с хорошим составом по демократичной цене, всегда покупаю ее дочке, чередуя с другими пастами сплат. Рекомендую всем
11 липня, 2017
Очень классная паста! Отлично очищает и дарит ощущение свежести надолго! А ещё у неё отличный состав и для меня это важно!
5 липня, 2017
Отличная паста! Хорошо снимает налет, освежает дыхание, продлевает ощущение свежести. Постоянно берем.
20 червня, 2017
Хорошая паста как все Splat. Спасает чуствитильные зубы