• Зубна паста Splat Professional White Plus Відбілююча

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 311582 Закінчився
56,00 грн
  • 100 мл
Стать:
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Для безпечного відбілювання та захисту емалі зубів чудово підходить відбілююча зубна паста для щоденного використання "Splat white plus". Незважаючи на те, що сучасні методи відбілювання зубів стали досить безпечними і щадними, все одно залишається ймовірність того, що професійне відбілювання зашкодить емаль ваших зубів. Комплексна, ефективна зубна паста "Splat white plus" прекрасно підходить для відбілювання навіть чутливих зубів. Для зниження чутливості емалі в складі пасти присутній активний калій. Утворенню зубного нальоту перешкоджають натуральні ензими з плодів папайї. Застереження:можливий вміст у незначній кількості Sodium Laureth Sulfate. Склад: папаїн, фосфорнокислий натрій, калію нітрат, натрію фторид, Полідон. Країна-виробник: Росія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
10 липня, 2017
Хорошая паста с ароматом мяты. Хорошо очищает, экономичная. есть эффект отбеливания.
7 травня, 2017
Отличная паста, хорошо очищает и имеет очень приятный вкус сладкой мяты. Буду покупать ещё, и не раз!
27 квітня, 2017
Паста понравилось. И чистит хорошо и действительно отбеливает!
23 квітня, 2017
Начала пользоваться примерно месяц назад и мне кажется, она действительно отбеливает и уже заметен результат. Буду продолжать покупать такую пасту и надеюсь будет видно качественный результат
15 квітня, 2017
Хорошая паста. Бережно отбеливает, не стирает эмаль. Приятный вкус.