• Зубная паста Сплат Биокальцій

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 100 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 311554 Закінчився
55,00 грн
  • 100 мл
Паста призначена для відновлена емалі та зниження чутливості зубів. Насичена природним кальцієм пошкоджені ділянки зубів на початкових стадіях карієсу. Натуральні ферменти розчиняють наліт та роблять подих свіжим. До кладу входять біоактивний Кальцис, отриманий з яєчної шкарлупи та гідроксіапалат, який є основною будівельною речовиною твердих тканин зубів. Високий вміст активних компонентів дозволяє зміцнювати емаль та знизити чутливість зубів. Бікарбонат натрію нормалізує рН - паланс порожнини рота та піклується про ясна, а система Sp. White system безпечно відбілює т полірує емаль до блиску. Не містить SLS, триклозан, хлоргексин, сахаринат, пероксиди та фтор. Країна виробник: Росія

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
6 серпня, 2017
Неплохая паста без фтора, немного отбеливает,если зубы очень-очень чувствительные, то от чувствительности сильно не помогает.
30 липня, 2017
Має приємний смак, добре освіжає подих та очищує зуби. Ефект відбілювання я не помітила, проте ж призначення цієї пасти у відновленні емалі та зниженні чутливості зубів, а не у відбілюванні.
30 липня, 2017
Дуже хороша зубна паста.Підходить для чутливих зубів та має приємну текстуру.Куплена за рекомендаціями стоматолога.
19 липня, 2017
Моя любимая паста. Хорошо очищает и имеет приятное послевкусие. У меня гипоплазия зубной эмали, пользуюсь этой пастой 3 года.
18 липня, 2017
Отличная паста! куплена по совету стоматолога. Используем не каждый день, а через день. Так как иначе слишком сильное отбеливание может испортить эмаль зуба.