• Набір зубних щіток для подорожі з футляром Beauty Form Active

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 100 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 127573 Закінчився
34,95 грн
  • 2 шт
Зубна щітка середньої жорсткості в гігієнічному футлярі. Ідеально підходить для відпусток та щоденного використання. Використовуватити тільки за призначенням. Міняйте вашу зубну щітку кожні три місяця. Відвідуйте дантиста кожні шість місяців. Діти до семи років мають чистити зуби під наглядом дорослих. Застереження: тримати далі від дітей! Особливих рекомендацій щодо зберігання немає. Склад: пластик. Виробник: Великобританія. 

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
31 серпня, 2017
Для того, чтобы брать в дорогу, отличная вещь, удобно пользоваться щеткой, нужная вещь тех кто часто путешествует.
14 серпня, 2017
дуже зручні,якісні і недорогі
3 липня, 2017
Гарний товар, дуже зручний та відносно недорогий
20 червня, 2017
очень удобно и гигиенично, футляр надёжно закрывается, а в раскрытом состоянии получается удобная зубная щетка. для поездок и путешествий отличное решение, давно хотела приобрести, не разочаровалась.
1 червня, 2017
зручний набір для подорожей. Придбала собі