• Набір зубних щіток Prokudent Med Medium

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 100 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 762025 Закінчився
28,50 грн
  • 2 шт
Зубна щітка ретельно очищує важкодоступні місця між зубами і м’яко масажує ясна. Легко чистить внутрішню сторону зубів і важкодоступні корінні зуби. Нековзку ручку ергономічної форми легко тримати у руці, що забезпечує надійний рух зубної щітки. Склад: пластик, нейлон. Зберігання: тримати в сухому прохолодному місці, не піддавати дії прямого сонячного проміння. Застереження: діти до 3-х років мають чистити зуби під наглядом дорослих. Країна-виробник: Німеччина

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
16 серпня, 2017
Абсолютно звичайні зубні щітки без нічого зайвого, начебто не тверді і добре очищають зуби, ціна подобається.
20 червня, 2017
хорошие щетки без рекламных наворотов по доступной цене
11 червня, 2017
Хорошие щетки по адекватной цене
10 червня, 2017
Хорошая щетка средней жесткости, не травмирует десну.
9 червня, 2017
Отличные щетки. Удобно лежат в руке.Хватает на 2 месяца.