• Змінні насадки для електричної щітки Oral-B 3D White

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 100 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 686103 Закінчився
229,00 грн
  • 2 шт
Стать:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Змінні насадки Oral-B 3D White розроблені для дбайливого видалення потемніння на поверхні емалі. Для більш досконалої чистки і відбілювання за рахунок усунення пігментованого нальоту (від кави, тютюну). Поліруюча чашечка спеціально розроблена для того, щоб утримувати зубну пасту і дбайливо усувати фарбування поки щетинки очищують від зубного нальоту. Сумісна з усіма зубними щітками з технологією зворотно-обертальних рухів. Країна-виробник: Німеччина.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
6 червня, 2017
Купувала змінну насадку до улюбленої щітки за вигідною ціною. Дуже задоволена насадкою і її якістю.
1 березня, 2017
дуже зручно користуватись, ефективний захист ротової порожнини, чудовий масаж ясен, відсутність больових відчуттів
24 лютого, 2017
Это моя любимая насадка на эту щётку. Хорошо чистит и из-за маленького размера удобна даже для самых дальних зубов.
19 лютого, 2017
Подходит для нескольких моделей щеток сразу. Удобно брать на всю семью, т.к они легко снимаются и достаточно иметь одну щетку, и набор насадок.