• Зубна щітка Aquafresh Flex середньої жорсткості

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 100 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1099103 Закінчився
43,90 грн
Купити
  • 3 шт
Стать:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Зубна щітка середньої жорсткості забезпечує високу якість чищення зубів. Стильний продуманий дизайн і зручна ручка з гумовим покриттям допоможуть надійно утримувати щітку в руці. Вона не ковзає в долоні. Ворсинки щітки мають різну довжину і товщину, що забезпечує більш ретельне очищення від нальоту. Головка щітки гнеться і підлаштовується під ваші бажання проникнути в найвіддаленіші куточки ротової порожнини. У цьому їй допоможуть більш тонкі і маленькі ворсинки, що виконують функцію зубної нитки. Щітка допоможе прибрати залишки їжі з важкодоступних місць порожнини рота і наліт з ваших зубів і ясен. Застереження: при надмірному натисканні чистяча головка зубної щітки може відламатись. Діти до 6 років повинні чистити зуби під наглядом дорослих. Не можна жувати щетинки зубної щітки або зубну щітку. Зберігати при температурі до 25°С. Країна-виробник: Індія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
18 серпня, 2017
хороші щітки для всіє родини гарно чистять зуби і не деруть ясна
17 липня, 2017
нормальные щетки. Выгодное предложение покупки трех единиц.
9 травня, 2017
Якісні щітки для чистки зубів. Приємний додаток їх кількість і ціна.